KOA klinikoje naudojamas naujausios kartos tūrinės kompiuterinės tomografijos ir panoraminio rentgeno aparatas “Planmeca ProMax ® 3D Plus”

Naujausia odontologinė technika be abejonės yra didžiulė pagalba norint tiksliai ir išsamiai atlikti visą gydymui reikalinga diagnostiką.
Būtent dėl šios priežasties klinikoje atsirado naujausios kartos panoraminis rentgeno aparatas “Planmeca ProMax® 3D Plus”, kuris siūlo platų 3D tūrio dydžių pasirinkimą, be tradicinio 2D panoraminio, ekstraoralinio įkandimo ir cefalometrinio vaizdo.

Planmeca ProMax® 3D Plus turi platų tūrio dydžių pasirinkimą programoms, kurioms reikalingas 3D vaizdas. Tūrio dydžiai svyruoja nuo 34x42 mm iki 140x90 mm. Šis platus pasirinkimas leidžia optimizuoti vaizdavimo sritį pagal konkrečią diagnostinę užduotį – visada laikantis geriausios odontologijos praktikos ir ALARA (angl. as low as reasonably achievable) principo, siekiant sumažinti spinduliuotę.

Naujasis įrenginys taip pat siūlo unikalų trijų tipų 3D duomenų derinį. Vartotojas gali gauti paciento CBCT vaizdą, 3D veido nuotrauką ir 3D modelio nuskaitymą (įspaudų arba gipso nuskaitymą), kurie yra sujungti į vieną programinės įrangos paketą. Virtualus pacientas kuriamas įvairiems klinikiniams poreikiams. „Planmeca“ yra pirmoji, pristačiusi tokio tipo koncepciją, prieinamą visiems „Planmeca“ 3D įrenginiams.

Be to, Planmeca ProMax 3D Plus pristato naujo tipo panoraminį vaizdą. Standartinė panoraminio vaizdo programa yra optimizuota taip, kad būtų atskleista tik danties sritis, o tai sumažina paciento dozę. Pasirinktinai smilkininius apatinius žandikaulio sąnarius galima užfiksuoti programa, kurioje TMJ vaizdo kampai koreguojami kaip įprastose TMJ programose. Kaip tikras „viskas viename“ įrenginys, „Planmeca ProMax 3D Plus“ taip pat siūlo cefalometrinį vaizdą su skenuojančiu arba vieno kadro tipo cefalostatu.

Moderni ir koja kojon su naujausiomis technologijomis žengianti odontologinė įranga yra didžiūlė pagalba ne tik mūsų pačių kasdieniniame darbe, tačiau ir pagalba kolegoms, atsiunčiantiems savo pacientus atlikti rentgenologinius tyrimus KOA klinikoje.